prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Macja me krahe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mustafa

avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 17/03/2008

MesazhTitulli: Macja me krahe   Tue May 06, 2008 12:57 am

Ne nje qytet te Turqise i quajtur Tunceli macja me krahe po habit te gjithe popullin. macja po bertiste ne deren e nje pallati ku ne der del nje djalosh i ri dhe i jep maces uje. Ne ate kohe macja hap krahet e saj dhe djali shtanget ne vend por tregohet i shkathet dhe e merr ne fotografi me ane te telefonit. Pas tij del nena e djalit por kur sheh macen frikesohet dhe hedh nje klithme me kete macja trembet dhe humbet me nje here. Tani po e kerkojne te gjithe macen me krahe.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Macja me krahe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: