prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shigjeta helmuese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mustafa

avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 17/03/2008

MesazhTitulli: shigjeta helmuese   Wed May 14, 2008 5:37 am

Tė dashur lexues:
Mos shikoni femrėn e cila ėshtė haram pėr ju spse ajo ėshtė njė nga shigjetat e helmuese tė shejtanit. “Kush largohet nga ky veprim prej frikės Time Unė do ti vendos atij nė zemėr njė besim aq tė fortė dhe tė ėmbėl sa do ta ndjejė deri nė thellėsi tė zemrės”
Duke marrė para sysh propagandėn qė po bėjnė mediat si nė tė shkruar ashtu dhe nė transmetim kundra kulturės sė vėrtetė dhe tė pastėr Islame ne si Staf i faqes www.edrejta.com morėm kėte iniciativė nė mėnyrė qė sado pak ti informojmė drejtė dhe ashtu siē duhet njerėzit e nė veēanti besimtarėt Musliman.
Nė kohėt e sotme shohim se edhe nė internet ka filluar njė propagandė e madhe kundra kėsaj feje hyjnore prandaj duhet ti themi dhe ne mjaft kėsaj duke i informuar tė gjithė njerėzit se kush ėshtė e vėrteta.
Kemi vendosur qė tė shkruajmė sa do pak ose mė mirė tė shpėrndajmė ilaēin e kėtyre sėmundjeve qė po na kaplojnė. All-llahu na ndihmoftė, na mabjt nė namaz dhe na pranoftė nėn mėshirėn e Tij.
Bashkohuni dhe ju me ne. Ata qė duan tė bashkėpunojnė me ne le tė na dėrgojnė mail nė kėtė adresė: e.drejta@hotmail.com ose info@edrejta.com
Me respekt Stafi Edrejta

[img][/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
shigjeta helmuese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: E Pergjithshme :: Lajmerime-
Kėrce tek: