prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flamuri kombėtar-armiqėt e dogjėn, miqėt e hoqėn...!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Flamuri kombėtar-armiqėt e dogjėn, miqėt e hoqėn...!   Wed Oct 13, 2010 11:42 amFLAMURI KOMBĖTAR- ARMIQĖT E DOGJĖN, MIQĖT E HOQĖN...

Tifozėt serb e dogjėn flamurin kombėtar, kjo kuptohet pse...?!
Por, dje, nė Prishtinė, nėpėr kryeqytet u hoq flamuri ynė kombėtar i vendosur paraprakisht pėr hir tė vizitės sė Sekretares Amerikane tė Shtetit, Hillary Clinton...
Kjo, kur do tė kuptohet pse...?

Mexhid Yvejsi, Gjakovė

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Flamuri kombėtar-armiqėt e dogjėn, miqėt e hoqėn...!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» Hilmi Saraēi: Vrasja e luftėtarėve tė Ballit Kombėtar
» Idriz Zeqiraj: Veprojnė mbi baza kombėtare dhe nė fyrmėn rugoviane
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» Ku gjenden themelet e rilindjes sonė kombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: E Pergjithshme :: Mendime-
Kėrce tek: