prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjuha Hyjnore

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Gjuha Hyjnore   Fri Dec 17, 2010 12:22 pm


GJUHA HYJNORE

Nė jetėn tokėsore
Ėshtė heshtja
Gjuha Hyjnore...

Mexhid YVEJSI, Gjakovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjuha Hyjnore
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shqipja - gjuha qė lindi gjuhėt indo-europiane?
» Agron Duro: Fjalėt e huaja dhe gjuha shqipe
» Njė njoftim nga Gruaja Hyjnore
» Tri ese gjuhėsore nga Ejup Ceraja
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Forumi Kulturor :: Poezi-
Kėrce tek: