prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 selamun alejkum pasi qe esht tem elir

Shko poshtė 
AutoriMesazh
robi-i-allahutNumri i postimeve : 4
Join date : 07/06/2008

MesazhTitulli: selamun alejkum pasi qe esht tem elir   Sat Jun 07, 2008 2:43 pm

selamun alejkum vllezer dhe motra un kam edhe nje pytje un kisha propozuar qe per gjdo tem te jet ka nje postim per sqarimin e postimit psh te fotografit u ka dasht te naj sqaroni se si duhet postuar nje foto islame vella allahu ju shperbleft per mundin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
selamun alejkum pasi qe esht tem elir
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Kadri Mani & Avni Avdiu: Zonja Carla del Ponte, pasi tė hetoni nė Bosnjė e nė Serbi, mund tė vini nė Kosovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Te Ndryshme :: Podiumi i Lire-
Kėrce tek: