prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Leo, pjesėtari i EULEX qė terrorizoi shqiptarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Leo, pjesėtari i EULEX qė terrorizoi shqiptarėt   Mon Apr 18, 2011 3:23 pm


Leo, pjesėtari i EULEX qė terrorizoi shqiptarėt


Stefan Loren raportohet tė ketė abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka pėrqeshur fenė e shumicės sė kosovarėve, Islamin.E hėne 18 Prill 2011Stefan Loren, ose shkurt Leo, ėshtė emri i pjesėtarit tė EULEX-it qė pėr njė kohė tė gjatė ka terrorizuar stafin vendor tė kėtij misioni. Klan Kosova qė raportoi e para pėr ngjarjen ka dhėnė detajet e sjelljeve tė turpshme tė kėtij individi.

Nė raportin e ankesės pėr tė thuhet se Leo ka thėnė se “ėshtė kėnaqėsi qė me flamurin shqiptar tė fshijė prapanicėn dhe se Kosova ėshtė vend i mirė pėr ta pshurrur”.

Ai u ka thėnė punėtorėve lokalė se “ju shqiptarėt jeni tė marrė, se nuk keni shtet dhe se Serbia nuk do tė lėshojė kurrė Kosovėn”, raporton Indeksonline.

Ai ka pranuar se ka lidhje nga e kaluara me Serbinė dhe se gjyshi i tij ka luftuar me serbėt kundėr shqiptarėve, pasi nuk i konsideron si tė edukuar. Ai raportohet tė ketė abuzuar psikikisht stafin lokal dhe ka pėrqeshur fenė e shumicės sė kosovarėve, Islamin.

Gjithashtu ka kėrcėnuar punėtorėt lokalė me pėrjashtim nga puna nėse flasin duke pėrmendur lidhjet e forta qė kishte me Brukselin. Rezultatet e hetimit pėr tė do tė bėhen publike deri nė fund tė muajit.

/indeksonile/


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Leo, pjesėtari i EULEX qė terrorizoi shqiptarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Besim Muhadri & Dukagjin Markaj: Vrasja e burrave nė Kusur tė Hasit nė prill tė vitit 1941 - pjesė e skenarėve serb pėr shfarosjen e shqiptarėve
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: