prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nė Athinė digjet njė shtėpi qė shfrytėzohej si xhami

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Nė Athinė digjet njė shtėpi qė shfrytėzohej si xhami    Wed May 11, 2011 9:55 am


Nė Athinė digjet njė shtėpi qė shfrytėzohej si xhami

Tė dielėn mbrėma, mė 8 Maj 2011, persona tė panjohur ia vunė zjarrin njė shtėpie e cila ndodhej nė lagjen Kalitea tė Athinės tė cilėn besimtarėt musliman e shfrytėzonin si xhami, duke i shkaktuar dėme tė mėdha

Sipas deklaratės sė shėrbimit zjarrfikės, persona tė panjohur thyen dritaret e shtėpisė dhe hodhėn lėndė djegėse, nė kėtė mėnyrė djegėn ēdo gjė qė ishte brenda.

Shtėpisė i janė shkaktuar dėme tė mėdha materiale, por pa viktima apo tė plagosur, sepse nė kohėn e sulmit ishte e zbrazėt, bėnė tė ditur agjencia greke e lajmeve ANA.

Zjarri u shua shpejtė, ndėrsa hetimet rreth incidentit janė nė vazhdim, thuhet nė raportin e policisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nė Athinė digjet njė shtėpi qė shfrytėzohej si xhami
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!
» Digjet qendra tregtare "Ben-afe"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: