prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hapet xhamia nė aeroportin e Mynihut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid Yvejsi



Numri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Hapet xhamia nė aeroportin e Mynihut   Tue May 31, 2011 9:05 am


Hapet xhamia nė aeroportin e Mynihut


Aeroporti ndėrkombėtar nė Mynih, mė nė fund ėshtė pajisur me njė xhami tė rregulluar pėr nevojat e udhėtarėve muslimanė

Duke pasur parasysh nevojėn e madhe pėr kėtė objekt dhe rritjen e lėvizjeve tė muslimanėve pėrmes kėtij aeroporti, administrata ka vendosur qė nė objektin e transitit tė siguroj njė hapėsirė tė nevojshme pėr lutje.



Islamgjakova.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin


Numri i postimeve : 49
Join date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Re: Hapet xhamia nė aeroportin e Mynihut   Wed Jun 01, 2011 1:17 pm

Per mendimin tim kane bere ate qe eshte dashur te behet me kohe por e kane pas te veshtire ta pranojne kete realitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prehja.forumr.net
 
Hapet xhamia nė aeroportin e Mynihut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: