prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aforizma BLETA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 49
Join date : 16/03/2008

MesazhTitulli: Aforizma BLETA   Sat Jun 04, 2011 12:52 pm

♦ Bleta qė nė gojė ka mjaltin, mos harro se nė bisht ka thumbin. John Lyly
♦ Kėrkimi ėshtė dėshira e parė dhe fundit pėr ata qė din tė mendojnė. Samuel Johson
♦ Kėrko gjithmonė, njė ditė duke kėrkuar flori mund tė gjesh bakėr, por njė ditė duke kėrkuar bakėr mund tė gjesh flori. Descartes
♦ Kėrkimi i njerėzve ėshtė mė i domosdoshėm se kėrkimi i librave. La Rochefoucauld
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prehja.forumr.net
 
Aforizma BLETA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bleta Gashi:Kush ėshtė vajza nga Kosova qė tentoi t'i bashkohej ISIS?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Forumi Kulturor :: Aforizma-
Kėrce tek: