prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ambasadori Arvizu shtron iftar pėr Ramazanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Ambasadori Arvizu shtron iftar pėr Ramazanin   Thu Aug 25, 2011 2:46 pm


FOTO LAJM- Ambasadori Arvizu shtron iftar pėr Ramazanin
http://www.gazetatema.net

Ambasadori amerikan nė Tiranė, Aleksandėr Arvizu, ka shtruar njė darkė iftar dy ditė mė parė nė rezidencėn e tij, me rastin e muajit tė Ramazanit.

Mes tė ftuarve tė zotit Arvizu ka qenė kreu i Komunitetit Mysliman shqiptar, Selim Muēa, kreu i kryegjyshatės Botėrore tė Bektashinjve, Baba Edmond Brahimaj, dhe myftinjė nga qytete tė ndryshme tė Shqipėrisė.

Nė kėtė darkė, zoti Arvizu nuk ka preferuar qė tė ftojė asnjė prej politikanėve.

Shtrimi i iftarit tashmė ėshtė kthyer nė njė traditė pėr ambasadėn amerikane nė Tiranė, e cila e bėn kėtė gjė prej shtatė vitesh me radhė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ambasadori Arvizu shtron iftar pėr Ramazanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: