prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Radio Vatikani:Atė Lombardi: nga Selia e Shenjtė nuk ka ndryshim ndaj Kosovės.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Radio Vatikani:Atė Lombardi: nga Selia e Shenjtė nuk ka ndryshim ndaj Kosovės.    Tue Sep 06, 2011 7:00 amAtė Lombardi: nga Selia e Shenjtė nuk ka ndryshim ndaj Kosovės.

Drejtori i Sallės sė Shtypit tė Vatikanit, Atė Federiko Lombardi, nė pyetje tė mediave lidhur me mundėsinė e njohjes sė Shtetit tė Kosovės nga Selia e Shenjtė, siē thuhet se ėshtė pohuar nga Delegati Apostolik pėr Kishėn e Kosovės kryeipeshkvi imzot Julius Januzs gjate vizitės sė tij nė Vend, “saktėson se nuk rezulton tė ketė ndonjė ndryshim nė qėndrim tė Selisė sė Shenjtė ndaj Kosovės”.

Radio Vatikani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Radio Vatikani:Atė Lombardi: nga Selia e Shenjtė nuk ka ndryshim ndaj Kosovės.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: