prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shaqiri do ta agjėrojė Ramazanin nė Brazil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: Shaqiri do ta agjėrojė Ramazanin nė Brazil    Wed Jun 11, 2014 11:47 pm

Shaqiri do ta agjėrojė Ramazanin nė Brazil

Xherdan Shaqiri ėshtė njė nga yjet e futbollit qė pritet tė agjėrojnė Muajin e Shenjtė tė Ramazanit nė Brazil. Superylli kosovar ka paralajmėruar qė pavarėsisht rėndėsisė sė garės dhe temperaturave tė larta, ai do tė kryej obligimin e njė myslimani tė devotshėm.
Nė fakt Muajin e Ramazanit nė Brazil do ta kryejnė nė Brazil tė gjithė ata futbollistė qė kalojnė fazėn grupore pasi qė ky Muaj fillon me 28 qershor, datėn kur fillon faza e dytė e ndeshjeve.
Shaqa ėshtė nė mesin e shumė yjeve tė Botėrorit qė do tė kenė shansin tė jenė nė Muajin e Ramazanit nė Brazil, raporton Indeksonline.
Vėllėzėrit Toure, Benzema, Fellaini, Dzeko, Sakho, Ozil, Sagna, Sissoko e Dembele janė disa nga yjet qė pritet tė jenė me Ramazan nė Botėror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shaqiri do ta agjėrojė Ramazanin nė Brazil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: