prehja.net
 
ForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 EKSPOZITĖ ISLAME NĖ UNIVERSITETIN E KEMBRIXHIT

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mexhid YvejsiNumri i postimeve : 580
Join date : 10/04/2009

MesazhTitulli: EKSPOZITĖ ISLAME NĖ UNIVERSITETIN E KEMBRIXHIT   Thu Aug 14, 2014 11:32 pm

Ekspozitė Islame nė Universitetin e Kembrixhit

Ekspozita ”Mesazhi Islam”, e cila ėshtė duke u shfaqur pėr tė 49-tėn herė, u hap nė Universitetin e Kembrixhit, nė Mbretėrinė e Bashkuar.
Fillimi i ekspozitės pėrkon me Programin Vjetor Ndėrfetar tė Kembrixhit.
Programi shtatė-ditor ėshtė organizuar nė bashkėpunim me Ministrinė pėr Ēėshtjet Fetare tė Omanit.
Njė numėr i profesorėve tė Kembrixhit, zyrtarėve dhe pjesėmarrėsve tė ndryshėm morėn pjesė nė ceremonin e hapje sė Programit Ndėrfetar.

Burimi: The Times of Oman
Pėrktheu nga anglishtja:
Mexhid Yvejsi, Gjakovė
======================================================
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
EKSPOZITĖ ISLAME NĖ UNIVERSITETIN E KEMBRIXHIT
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fjalė tė Urta - ISLAME
» Vrasjet dhe masakrimet e femrave me ligjet islame
» Gjergj-Bajram Kabashi: Ēka ėshtė duke kujtuar kreu i Bashkėsisė Islame tė Kosovės
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare
» U mbajt Kuvendi i Unionit tė Qendrave Shqiptare Islame nė Gjermani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Vatra e Prehjes Tuaj :: Lajme-
Kėrce tek: